Değirmenlik ve 20 Temmuz Fen Lisesi Tanıtımları

Kıbrıs İlim Üniversitesi’ne “Ülkemiz Üniversitelerini Tanıyalım” adlı tanıtım günlerinde öğrencilerden yoğun ilgi vardı!
Kıbrıs İlim Üniversitesi (Cyprus Science University), Liseler tanıtım günlerinde yer alarak öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
“Ülkemiz Üniversitelerini Tanıyalım” adı altında 20 Temmuz Fen Lisesi ve Değirmenlik Liseleri’nde 26 Şubat ve 27 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen tanıtım etkinlikleri çerçevesinde Kıbrıs İlim Üniversitesi (Cyprus Science University) olarak yer almaktan mutluluk duyduk.
Fakültelerimizin ve avantajlı burs fırsatlarımızın da tanıtıldığı günde öğrencilerin ve öğretim üyelerinin ilgisini kazandık.
Değirmenlik Lisesi PDR Bahar Öncelsoy “Kıbrıs İlim Üniversitesi’nin okulumuzun tanıtım gününde yer almaları bizi memnun etmiştir. Butik bir üniversite olmanın yanında alanında uzman eğitmen kadrosuyla öğrencilerimizin ve biz eğitmenlerin ilgisini kazandı” dedi. “Öğrencilerimizi KİÜ’ye mutlaka yönlendirip bilgi vereceğiz” diyerek ekledi.
Kıbrıs İlim Üniversitesi Uluslararası Ofis Koordinatörü Barbaros Canıtez ve Kurumsal İletişim Koordinatörü Seder Dedeler, üniversiteyi, fakülteleri ve burs fırsatları hakkında öğrencilere ve öğretmenlere bilgi vererek, üniversiteye davet ettiler.

Fakültelerimiz ve Yüksek Lisans Programlarımız şu başlıklarda tanıtıldı:
EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
UYGULAMALI BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU